Hakkımızda

Tema Havuz, 18 yılın üzerinde bir süredir yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa alanları, aqua park yapımı gibi farklı alanlarda hizmet veriyor.  Uzun yıllara dayanan tecrübemizin yanında bünyemizde görev yapan uzman ve kendi alanında tecrübeli personellerimizle tüm yüzme havuzu yapımı projelerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Avrupa standartlarında, tüm hijyen koşullarına uygun gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla evlerinizde, sitelerinizde, otellerde ve daha birçok yaşam alanında hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.  Sizlerin aklında olan havuzu projelendirerek ilk andan itibaren özenli ve profesyonel çalışma sistemimizle kısa süre içinde beklediğiniz çalışmayı ortaya çıkartıyoruz.

Havuz yapımı tecrübe gerektirir. Firmamız ve ekibimiz yüzlerce başarılı projesinden edindiği tecrübeyi sizin projelerinize de yansıtıyor.  Referanslarımızı inceleyerek tecrübemiz hakkında bilgi edinebilir ve müşteri memnuniyetine önem veren, hayallerinizdeki ortamı yaratmaya odaklanan ekiplerimiz hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Tüm yüzme havuzu, masaj havuzu, süs havuzu, fıskiye ve su oyunları,  sauna, buhar odası gibi talepleriniz için projelendirme, filtrasyon  ve yapım sürecinde bizlerden destek alabilirsiniz.  İsterseniz sizler için tüm süreçleri yönetiyoruz isterseniz de  ayrı ayrı çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz.

Sizden istediğiniz tüm havuz çeşitlerini son teknoloji uygulamalarla teslim ediyoruz.  Güvenli bir havuz yapım süreciyle birlikte teslim ettiğimiz projeleriniz sonrasında bakım hizmetleri için de bizlerden destek alabilirsiniz. İş ortağı olduğumuz süreç sonrasında da firmamız her zaman yaptığı tüm projelerin arkasında durmaktadır.