Skimmerler & Dip Süzgeçler

 

Skimmerler (Beton Havuzlar Için )
Tüm skimmer modelleri ABS plastikten imal edilmistir. Her modelde debi ayari için ABS plastikten mamul “Debi Ayar Regülatörü” mevcuttur. Alt emis baglantilari: içten disli 11/2” ve distan yapistirmali, Ø 63 mm. Bosaltma baglantisi içten Ø 50 mm. Tasma suyu tahliyesi için Ø 40 mm baglanti.
Lüks Skimmerler (Beton Havuzlar Için)
Tüm Lüks Skimmer modelleri ABS plastikten imal edilmistir ve debi ayar için ABS plastikten mamul debi ayar regülatörü mevcuttur. Alt emis baglantilari 2’’ disli; ikinci baglanti 1 1/2’’ disli. Standart olarak ikinci baglantinin kör tapasi mevcuttur. Tasma suyu tahliyesi Ø 40 mm yapistirmali.
Skimmerler – Seviye Regülatörü
ABS’den mamul, 3/8’’ plastik yüzer flamandirasi ve Ø 50 mm PVC yapistirma baglantisi (tercihe göre yandan ya da alttan) ile kompledir
Skimmer – Opsiyonel Parçalar
ABS plastikten mamul, 4,5 cm dikey uzatma için
Besleme Nozullari (Beton Havuzlari) – ABS
Beyaz ABS plastikten mamul. Montaj sirasinda istenilen debi seçimine olanak veren üç kademeli küre
Besleme Nozullari (Beton Havuzlari) – ABS
Beyaz ABS plastikten mamul. Montaj sirasinda istenilen debi seçimine olanak veren üç kademeli küre
Sualti Lambasi Baglanti Bualti
ABS beyaz plastikten mamul. Lamba kablosu kilif hortumu (05051) ile uyumlu baglanti. iki asil, bir yedek baglanti agzi.
Havuz Dip Süzgeçleri (Beton Havuzlar) – ABS
Beyaz ABS plastikten mamul. Alttan hidrostatik vana baglantisi için Ø 50 mm içten yapistirmali, hazir- kör baglanti agzi. Yandan çikisli.
Dip Süzgeç Izgaralari (Beton Havuzlar) – ABS
Beyaz ABS’den mamul. Çerçevenin zemine montaji için gerekli paslanmaz çelik vidalari ile komple. iç çerçeve Ø 186 mm. Dis çerçeve Ø 242 mm.
P.Çelik Skimmerler (Beton Havuzlar Için)
Emis agzi genisligi 190 mm, montaj derinligi 240 mm. Emis Ø 63 mm PVC, tasma Ø 50 mm. Otomatik su seviye kontrolu için flamandira seçenegi. Gövde topraklama baglantisi mevcuttur. Sürgülü skimmer sepeti 04111SS01 ve seviye ayarli kapagi 04111SS02 ile kompledir.
Besleme Nozullari (Beton Havuzlar) – P.Çelik
Gövde ABS plastikten mamul olup, ön yüzeye AISI 304 kalite paslanmaz çelik sac giydirilmistir. Kelebegi masif paslanmaz çelik, küresi seffaf akriliktir. Küre üzerinde istenilen debi seçimine olanak veren üç kademe mevcuttur.
Havuz Dip Süzgeçleri (Beton Havuz) – P.Çelik
Beyaz ABS plastikten mamul gövde. AISI 304 kalite paslanmaz çelik süzgeç. Alttan hidrostatik vana baglantisi için Ø 50 mm içten yapistirmali, hazir- kör baglanti agzi. Yandan çikisli.
Dip Süzgeç Izgaralari (Beton Hav.) – P.Çelik
Izgara, çerçevesi ve vidalari AISI 304 kalite paslanmaz çelikten mamuldur. Izgara çapi Ø 186-242 mm.
Skimmerler (Liner Havuzlar Için)
Tüm skimmer modelleri ABS plastikten imal edilmistir. Her modelde debi ayari için ABS plastikten mamul “Debi Ayar Regülatörü” mevcuttur. Alt emifl baglantilari: içten disli 11/2” ve difltan yapistirmali, Ø 63 mm. Bosaltma baglantisi içten Ø 50 mm. Tasma suyu tahliyesi için Ø 40 mm baglanti. Flans, conta ve paslanmaz vidalari ile komple.
Lüks Skimmerler (Liner Havuzlar Için)
Tüm Lüks Skimmer modelleri ABS plastikten imal edilmistir ve debi ayari için ABS plastikten mamul debi ayar regülatörü mevcuttur. Alt emis baglantilar› 2’’ disli; ikinci baglanti 1 1/2’’ disli. Standart olarak ikinci baglantinin kör tapasi mevcuttur. Tasma Suyu tahliyesi Ø 40 mm yapistirmali. Flansi, contalari ve paslanmaz çelik vidalari ve ön paneli ile komple. Flans baglantilari sari vida yuvali ya da plastik yuvali olabilir.
Skimmerler Için Sandviç Contalar
Çelik panelli prefabrik havuzlar için
Besleme Nozullari (Liner Havuzlar) – ABS
Beyaz ABS plastikten mamul. Montaj sirasinda istenilen debi seçimine olanak veren üç kademeli küre. Flans, conta ve paslanmaz çelik vidalari ile komple.
Havuz Dip Süzgeçleri (Liner Havuzlar)
Beyaz ABS plastikten mamul. Alttan hidrostatik vana baglantisi için Ø 50 mm içten yapistirmali, hazir kör agiz. Flans, paslanmaz çelik vida, ve contalari ile komple. Yandan çikisli. Flans yüksekligi: 17,20 mm.

..