pH – CL Kontrol Cihazları

 

Oto. pH-Cl (Redox) -Mikroprosesör Kontrol
Elektrotlari, elektrot kablolari, akrilik elektrot akis hücresi ve kalibrasyon sivilari ile komple. Mikroprosesör kontrollüdür. Alt veya üst seviye alarm çikislari mevcuttur. Sicaklik sensörü baglanabilir. (pH+Redox+Sicaklik+Saat) Gün boyu rapor almak üzere yaziciya baglanabilir. 60 x 75 cm. ebadinda, plastik pano üzerine monte edilmis vaziyettedir. pH ve klor dozaj pompalari için pano üzerinde montaj yeri birakilmistir. Siparis üzerine istenen dozaj pompalari pano üzerine monte edilebilir. Dozaj pompasi fiyata dahil degildir.
Otomatik pH-Cl (Redox) Kontrol Cihazi
Elektrotlari, elektrot kablolari, PVC elektrot akis hücresi, pislik tutucu ön filtresi ve kalibrasyon sivilari ile komple. 60 x 75 cm. ebadinda, plastik pano üzerine monte edilmis vaziyettedir. Kalibrasyon ve bakim talimatlari pano üzerinde açiklanmistir. pH ve klor dozaj pompalari için pano üzerinde montaj yeri birakilmistir. Siparis üzerine istenen dozaj pompalari pano üzerine monte edilebilir. Dozaj pompalari fiyata dahil degildir.
Serbest Klor ve pH Kontrol Cihazi
Amperometik klor elektrodu ile komple pano üzerine montajli. Yikanabilir filtreli, IP65 korumali, 4-20 mA sinyal çikisli, ppm (=mg/l) olarak bakiye klor ölçüm ve kontrol sistemi.
Dozaj Pompali Monoblok Oto. Kont. Sistemleri
IP65 sayisal göstergeli, 10 l/h – 2 bar dozlama pompasi ile entegre pH ve ORP dozaj üniteleri, sensörleri, sensör tutuculari, kalibrasyon çözeltileri ile komple. Pano üzerine montajli.

 

..