Tema Havuz olarak sizler için bakım ve temizlik kimyasallarında Sağlık Bakanlığı onaylı AquaPro Havuz Kimyasallarını tavsiye ediyoruz.

Sektörde uzun yıllardan beri gelen Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile havuz kimyasallarında sizlerin kullanımı için en uygun ve güvenilir ürünleri test ettik ve ürün portföyümüze ekledik.

Dezenfektanlar

Dezenfektanlar

Dezenfektanlar; havuz ve jakuzi sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır. Suyun berrak, temiz ve hijyenik olması sağlanır…

Ürünleri İncele
pH Düzenleyiciler

pH Düzenleyiciler

Jakuzi ve Havuzlarınızda pH dengesi sağlamak ve korumak için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sağlık bakanlığı onaylı ph Dengeleyici kimyasal ürünlerimizi de inceleyin..

Ürünleri İncele

Çöktürücü ve Berraklaştırıcılar

Çöktürücü ve Berraklaştırıcılar

Çöktürücü ve Berraklaştırıcı kimyasal ürünler sayesinde havuz suyunda biriken kollaidal kirliliğin ve yüzen partiküllerin dibe inmesini ve filtrede kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda suyun berrak ve temiz kalması sağlanır..

Ürünleri İncele
Yardımcı Havuz Kimyasal Ürünler

Yardımcı Havuz Kimyasalları

Filtre ve Derz Temizleme, Havuz iç kaplamaların bakımı, Liner Yüzeyler ve Sert Yüzeylerin Bakım ve Temizliği, Sıvı Yüzey Dezenfektanı ve Ayak Mantar Önleyici Ürünler gibi havuz ve suyunu ilgilendiren tüm ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Ürünleri İncele